شنبه 22 ژوئن 2024 - 02 تير 1403
صفحه اصلی اخبار مقالات آلبوم تصاویر ورود اعضا عضویت درباره ما تماس با ما فرم مشاورهBookmark and Share
NEWSLETTER
Email :LINKS
حمل و نقل در آمریکا

 حمل و نقل در آمریکا

بستگی به اینکه شما در کدام قسمت شهر زندگی می کنید ،در داخل یا خارج کمپ (محوطه دانشگاه) گزینه های بسیاری برای تردد درمنطقه وجود دارد:

دوچرخه

 دوچرخه می تواند بهترین وسیله ی برای رفتن به دانشگاه و محل اطراف شما باشد. اینکه دانشگاه معمولا در وسط شهر یا در حومه ی های شهر باشد استفاده از دوچرخه نسبتا ارزان است و همچنین به عنوان یک ورزش هم محسوب میشود. استفاده از دوچرخه در آمریکا منوط به رعایت قوانین و همچنین استفاده از کلاه ایمنی (هلمت )است. در حال حاضر استفاده از کلاه در برخی از ایالت های امریکا اجباری است.

اتوبوس

اگر شما در شهر زندگی کنید سیستم اتوبوس مانند بسیاری از شهرهای بزرگ تا کمی گران تمام میشود .اگرچه شما در حومه ی شهر زندگی می کنید ممکن است اتوبوس در آن منطقه رفت و آمد نداشته باشد و در نتیجه شما باید راههای آلترناتیو دیگری را انتخاب کنید. در مسیرهای طولانی تر سیستم حمل و نقل با اتوبوس یک راه ارزان تر محسوب میشود که معمولا مدت زمان طولانی تری ،باید در راه باشید.

مترو و قطار

مترو در شهرهای بزرگ ایالات متحده امریکا از جمله نیویورک ، بوستون و شیکاگو وجود دارد و جابجایی با آن ارزان است و از جهتی یکی از وسائل خوب و مناسب نقلیه در آمریکا محسوب میشود. ممکن است قیمت بلیط مترو کمی از اتوبوس گران تر باشد اما از نظر زمانی شما سریعتر به مقصد می رسید.

تاکسی

تاکسی می تواند برای دانشجویان بسیار گران تمام شود و فقط در شرایطی مناسب است که هیچ وسیله ی جایگزین برای آن مانند اتوبوس ،دوچرخه یا مترو وجود نداشته باشد. همیشه به خاطر داشته باشید که قبل از سوار شدن به تاکسی کارت شناسایی معتبر راننده را چک کنید و در صورت امکان شماره تاکسی را برای یکی از دوستان نزدیک خود اس ام اس کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در مقاطع مختلف در آمریکا فرم مشاوره تحصیلی را تکمیل نمائید.

 
تحصیل در آمریکا
کالج های زبان انگلیسی در آمریکا
دوره های کارشناسی در آمریکا
دوره های کارشناسی ارشد
دکتری در آمریکا
MBA در آمریکا
تحصیل در رشته دندانپزشکی
مدارس شبانه روزی در آمریکا
تستهای پیش نیاز دانشگاه ها
آزمون و دوره های تافل
آزمون و دوره های آیلتس
 
 
زندگی در آمریکا
کار در زمان تحصیل در آمریکا
حمل و نقل در آمریکا
مسکن برای دانشجویان
ویزای دانشجوئی آمریکا
هزینه های تحصیلی در آمریکا
هزینه های زندگی در آمریکا
 
 
درباره آمریکا
چرا تحصیل در آمریکا؟
تاریخچه آمریکا
 
 


صفحه اصلی اخبار مقالات آلبوم تصاویر ورود اعضا عضویت درباره ما تماس با ما فرم مشاوره
USA STUDY TODAY Ltd is a registered company in England and Wales with Registration number : 07192908

Copyright © 2005 - 2022 , UK Study Today Ltd

 کالجهای زبان انگلیسی در آمریکا  | دوره های کارشناسی در آمریکا |  دوره های کارشناسی ارشد |  دکتری در آمریکا  |  MBA تحصیل در رشته دندانپزشکی | مدارس شبانه روزی در آمریکا |   تستهای پیش نیاز دانشگاه ها | کار در زمان تحصیل در آمریکاحمل و نقل در آمریکا | مسکن برای دانشجویانویزای دانشجوئی آمریکاهزینه های تحصیلی | هزینه های زندگی | چرا تحصیل در آمریکا؟ | تاریخچه آمریکا

Tel London: +44 20 8286 2784 - Mobile: +44 7526 177 513  

UK STUDY TODAY Ltd - 124 City Road, London, EC1V 2NX, United Kingdom 
تحصیل در آمریکا